Kontaktid

Meie kontaktid

Müügiesindajad

Aivar Treiberg, Harjumaa

Telefon
+3725146022
Email
aivar.treiberg@balticagroestonia.com

Sulev Sildna , Valgamaa

Telefon
+3725107043
Email
sulev.sildna@balticagroestonia.com

Ago Samarüütel, Tartumaa

Telefon
+37253421115
Email
ago.samaruutel@balticagroestonia.com

Toomas Käbin, Virumaa

Telefon
+3725136682
Email
toomas.kabin@balticagroestonia.com

Tiia Lige , Viljandimaa

Telefon
+37253540502
Email
tiia.lige@balticagroestonia.com

Indrek Teder

Telefon
+3725054406
Email
indrek.teder@balticagroestonia.com

Andres Põder, Virumaa

Telefon
+3725144804
Email
andres.poder@balticagroestonia.com

Toomas Võso , Põlva- Ja Võrumaa

Telefon
+37254502114
Email
toomas.voso@balticagroestonia.com

Martin Maante, Jõgevamaa

Telefon
56900676
Email
martin.maante@balticagroestonia.com

Andres Hajanen , Kesk-Eesti

Telefon
+37253011773
Email
andres.hajanen@balticagroestonia.com

Kervin Adamson, Jõgevamaa

Telefon
53314492
Email
kervin.adamson@balticagroestonia.com

Karl Kirst, Saaremaa

Telefon
59010193
Email
karl.kirst@balticagroestonia.com

Vilja ja rapsi logistika

Jarmo Randmaa, logistikajuht

Telefon
+37256658784
Email
jarmo.randmaa@balticagroestonia.com

Tanel Põder, logistik

Telefon
+3725171492
Email
tanel.poder@balticagroestonia.com

Sven-Erik Andresen, logistik

Telefon
+37258868046
Email
sven.andresen@balticagroestonia.com

Aleksander Andrejev, logistik

Telefon
+37253340378
Email
aleksander.andrejev@balticagroestonia.com

Viljakaubandus

Timo Sildvee, vilja tootejuht

Telefon
+372 5552 8254
Email
timo.sildvee@balticagroestonia.com

Tootejuhid

Kiti Krebes, taimekaitse

Telefon
+37255580351
Email
kiti.krebes@balticagroestonia.com